• Kanlıpınar Mah. Dönüşümcüler San. Sit. 12018 Sk. No: 18 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
  • 0222 237 07 00
  • info@aktascelik.com.tr

Bahçe Kapısı Otomasyonu

Yana kayar kapılarda kullanılan motorlar; sezgisel malzemeler ve uzun süre çalışan emniyetli bir üründür. Aynı zamanda sağlam bir geleneğe dayanan teknoloji kullanır.
 

Basınçla yapılan plastik üst kapak ve alüminyum alt gövdesi ile hafif bir şekilde dizayn edilmiştir. Bununla birlikte hava şartlarına karşı koymaya garanti eder. Dayanıklı üst kapağı hem elektronik hem de mekanik parçaları darbelerden ve ağır hava şartlarından muhafaza eder.
 

Son modaya sahip mükemmel teknik özellikleri vardır. Komple motor epoksi toz boya ile boyanmıştır. Bir hayli sağlam mekanizma özel alaşımdan üretilmiştir.
 

Otomasyonda ve bilhassa dairesel kapı operatörlerinde yeni çığırlar açar. Doğrusal elektromekanik erişim düzeneği 240 V ile 24 V versiyonları arası geniş ayar seçeneği sağlar.
 

Yavaş veya hızlı harekete imkan verir. Buna yüksek düzeyde proje ve üretim eşlik eder. Pazarda en gelişmiş, kaliteli tasarım ve fonksiyonel standartları ile çizgisinde ilerler. Güvenli çalışması ile her tip dairesel açılır kapı için dizayn edilmiştir. Duruşlar esnasında yavaşlama özelliği, güç ve hız ayarlanabilme özelliği motorun ömrünü uzatır.

Görseller