• Kanlıpınar Mah. Dönüşümcüler San. Sit. 12018 Sk. No: 18 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
  • 0222 237 07 00
  • info@aktascelik.com.tr

Kurumsal

AKT Kapı, Eskişehir'de otomatik kapı sistemleri, güvenlik sistemleri ve elektronik geçiş sistemleri alanlarında faaliyet gösteren Aktaş Çelik Elektronik Güvenlik Ve Otomatik Geçiş Sistemleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi'nin markasıdır.


Prensibimiz

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde KALİTEYİ ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA tamamlamaktır.
 

Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli analizlerinin yapılarak, çevrenin korunması ve toplam kalitenin iyileştirilmesini sağlamak temel prensiplerimizdendir.
 

Bu amacı gerçekleştirmek üzere, teknolojik gelişmeleri takip ederek, proje faaliyet alanlarında uygun çalışma ortamı sağlayarak insan ve çevre sağlığına uygun kaliteli malzeme ve teçhizat seçimi yaparak tasarım ve inşaat faaliyetlerinde, doğal kaynak kullanımının maksimum düzeyde tutulması ve geri dönüşümün desteklenmesini sağlayarak çalışmalarımız sürmektedir.

 

Politikamız

Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi, organizasyon yeteneği ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanma becerisi takım halinde çalışma ruhu Aktaş Çelik Akt Kapı'yı üstün ve sürekli başarılara el birliğiyle ulaştıracaktır.

 

Sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı bir çalışma kültürünü oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, tüm Eskişehir Aktaş Çelik Akt Kapı çalışanlarının politikasıdır.

 

Çünkü; DÜRÜSTLÜK, KALİTE ve BAŞARI Aktaş Çelik Akt Kapı 'nın temel ilkeleridir.

 

Hedefimiz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yurt içinde ve yurt dışında büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.

 

Vizyonumuz

Tüm hizmet alanlarımızda, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktayız.

 

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini sürdürmek kaliteli hizmet sunmak amacıyla firma çalışanlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek, kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkartmak, Bu uğurda prensiplerimiz ve politikamızdan taviz vermemektir.